#1 2012-11-03 14:56:47

Dyrektorka

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 279
Punktów :   

Las

W samym środku lasu znajduje się dość duża polanka z wyraźnym miejscem na ognisko

Offline

 

#2 2013-01-27 11:37:15

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Las

Czarnowłosa wędrowała , wędrowała , aż w końcu przywędrowała do lasu. Już nie musiała się wkurzać zalatwianiem papierkowej roboty związanej z zapisem do szkoły.
- W sumie to...po co ja tu przyszlam ? - Ayumi przechylila głowę w bok w zamyśleniu
Zaraz potem wzruszyła ramionami. Usiadla pod jakimś drzewem , po czym przymknela oczy. Chlopaka leżącego na gałęzi nie zauważyła.


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#3 2013-01-27 19:32:37

Aestus

Gość

Re: Las

Postanowiła dzisiaj darować sobie zajęcia w szkole. Wszelkie formalności miała już za sobą, więc co jej szkodziło zrobić sobie dzień wolny? Tak, żeby zebrać siły i zacząć sobie dopiero od jutra wszystko. Na miejsce wypoczynkowe wybrała las. Był bliżej niż inne, dość wygodne miejsca, a nie chciało jej się iść nie wiadomo jaki kawał drogi. Ze słuchawkami w uszach spokojnie szła leśną ścieżką, cicho podśpiewując do lecącej aktualnie piosenki. Nie spodziewała się w sumie kogokolwiek tutaj poza sobą, ale chyba się przeliczyła. Jakiś kawałek przed sobą, ujrzała dziewczynę, która siedziała pod drzewem i miała zamknięte oczy.
"Może coś jej się stało?" pomyślała i spokojnie ruszyła w stronę nieznajomej.
-Hej, wszystko w porządku?- kucnęła przy niej i lekko dotknęła jej ramienia. Miała nadzieję, że nie trzeba będzie dzwonić po karetkę. To mogłoby być odrobinę kłopotliwe biorąc pod uwagę fakt, że miał to być dzień odpoczynku i lenistwa.

 

#4 2013-01-27 19:47:34

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Las

- Witaj Miami~! - na scenie zabrzmiał głos czarnowłosej.
Na jej twarzy zakwitł promienisty uśmiech. Jej palce dotkneły strun gitary. Potem zaczeła grać pierwszą piosenke. Nagle ze sceny dobiegł ja głos:
- Wszystko w porządku ?
- Hę~? - Ayumi spojrzała zdziwiona.
Zaraz zaraz....

Czarnowłosa otworzyła leniwie powieki. Przed sobą ujrzała czerwonowłosą dziewczyne. Lekko podniosła się do pozycji siedzącej.
- Cześć~  Em...no tak. - czarnowłosa przechyliła głowę w bok.


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#5 2013-01-27 19:58:59

Aestus

Gość

Re: Las

Lekko uniosłam brwi. Dziewczyna widocznie zasnęła, bo mówiła nawet przez sen.
-Wiesz, dziwnie dosyć wyglądasz tak śpiąc pod drzewem przy ścieżce. Sądziłam że coś ci się stało, ale skoro wszystko w porządku...- wzruszyłam ramionami i podniosłam się.
-Uważaj tylko gdzie sypiasz, w lesie może się czaić jakiś pedofil albo psychol z siekierą lub piłą- uśmiechnęłam się wesoło do niej, zupełnie jakbym jej nie wróżyła właśnie tragicznego końca związanego z samotnymi wypoczynkami między drzewami.
-Jestem Koyami Sakeshino z liceum Słodkiego Amorisa, a ty?- przedstawiłam się jednak po chwili i patrzyłam na czarnowłosą z zaciekawieniem.

 

#6 2013-01-27 20:08:26

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Las

Czarnowłosa wstała , a potem uśmiechneła się.
- Pewnie masz rację. - zaśmiała się przepraszająco - Ale , facet z siekierą mógłby być ciekawy.
Huh? Slodki Amoris ? Czyżby spotkała swoją pierwszą koleżankę ze szkoły ? Może..
- Miło mi Koyami. - uśmiechneła się wesoło - Ayumi Himemiya , nowa w Słodkim Amorisie.


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#7 2013-01-27 20:19:27

Aestus

Gość

Re: Las

Czyli była z tego samego liceum, no proszę.
-Nie jestem jedyna w takim razie, też zaczęłam niedawno uczęszczać tam- uśmiechnęłam się lekko do dziewczyny. Nie ma co, pierwsza koleżanka w liceum i poznana w lesie na dodatek. Zapowiadało się na całkiem ciekawy rok szkolny, ciekawe gdzie następnego znajomego spotka.
-Jak ci się podoba w nowej szkole? Znasz już kogoś tam poza mną?- spytałam i przepraszająco się uśmiechnęłam.
-Wybacz, zarzucam cię pytaniami tylko. Może się gdzieś przejdziemy skoro i tak nie jesteśmy w szkole?- spytałam wyjmując słuchawki z uszu i chowając je do torby.

 

#8 2013-01-27 20:35:34

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Las

- No widzisz. - czarnowłosa uśmiechnęła się wesoło - Oprócz ciebie to nikogo. Dzisiaj dopiero złożyłam papiery.
"Ciekawa osoba.." pomyślała wesoło. Czyli nuda w szkole raczej nie będzie jej grozić.
- Pewnie. Czemu nie. - kiwnęła głową - Masz jakieś miejsce na oku ?


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#9 2013-01-27 20:39:43

Aestus

Gość

Re: Las

Zastanowiłam się przez chwilę. Jakieś miejsce na oku... Właściwie, to może jedno.
-Co powiesz na lodziarnię w mieście? Mają pyszne lody, a naszła mnie ochota na nie właśnie- zaproponowałam pogodnie i spojrzałam w stronę wyjścia z lasu. Obejrzeć go dokładnie mogłam kiedy indziej.

 

#10 2013-01-27 20:55:14

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Las

Lodziarnia. Dawno w żadnej nie była. No to miejsce mają ustalone.
- Możemy pójść. - uśmiechnęła się wesoło
"Miła dziewczyna. Ciekawe , czy większość osób w Amorisie będzie taka sama." pomyślała.


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#11 2013-01-27 22:20:16

Hibari

Samorząd Uczniowski

10593558
Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 65
Punktów :   

Re: Las

Na teren lasu wszedł również ten, którego imię wzbudzało powszechny respekt oraz strach w oczach nie tylko uczniów Słodkiego Amorisu, ale i pozostałych miliona szkół na całym świecie. W rękach trzymał jakiś mały kawałek papieru, a na nim zapisane dwie osoby. Koyami Sakeshino oraz Ayumi Himemiya, tak one brzmiały. Odetchnął głęboko rozglądając się. Doskonale wiedział, że znajdują się obecnie w lesie. Skąd? Taki ktoś jak on wie wszystko o wszystkich, toteż nie było problemem znalezienie dwójki uczennic. Widząc zapewne cele swojej podróży, schował oderwaną część papieru do kieszeni i pewien siebie podszedł do nich, chcąc jak najszybciej uporać się z tą nudną sprawą. Zilustrował obie dziewczyny wzrokiem, po czym zwrócił się w ich stronę swoim tradycyjnym, chłodnym tonem.
- Ayumi Himemiya oraz Koyami Sakeshino? - plan był prosty, powiedzieć to co musi, a potem bez żadnych zahamowań olać je, nawet jeśli będą starały się go zatrzymać. Nie należał on bowiem do towarzyskich osób i wiedzieli to wszyscy, od uczniów po personel szkoły. W trakcie małego spacerku dołączył do niego jego przyjaciel od serca mały żółty kanarek, który usadowił się na jego prawym ramieniu.


http://destructivemind.files.wordpress.com/2009/08/249f3cf366a5e0_large.gif

"Get ready to fly?"

Offline

 

#12 2013-01-28 19:53:39

Aestus

Gość

Re: Las

-Cieszę się w takim razie, że możemy pójść razem- uśmiechnęłam się połową ust i niespiesznie ruszyłyśmy w stronę wyjścia z lasu, zaczynając jakiś inny, trochę błahy, temat. Niedługo jednak cieszyłyśmy się rozmową, bo po chwili przed nami stanął jakiś obcy chłopak z małym, żółtym ptaszkiem na ramieniu . Nie wyglądał na zadowolonego z tego, że musiał tu przyjść, ale też był co najmniej zadufany w sobie. W każdym bądź razie sprawiał takie pierwsze wrażenie, a to wystarczyło by wzbudzić moją niechęć.
-Ta, a ty to...?- uniosłam brwi patrząc na chłopaka. Czyżby był z tego samego liceum co my? Nie widziałam go tam wcześniej, ale też w sumie podczas tych paru dni nie przyglądałam się specjalnie ludziom ze szkoły. Jednak on najwyraźniej wiedział kim jesteśmy i to nie wróżyło w tej chwili nic innego jak zepsucie planów związanych z lodziarnią.

 

#13 2013-01-28 20:12:02

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Las

Dziewczęta miały duużo tematów do rozmów. Co rusz można było usłyszeć ciche chichoty. Ale..gdy znalazły się blisko wyjścia z lasu , przed nimi stanął nieznajomy chłopak , w podobnym wieku co one. Czarnowłosa uważnie mu się przyjrzała."Skądś go znam.." pomyślała. Czyżby się gdzieś widzieli ? Możliwe. Kiwnęła jedynie głową , a potem zmrużyła oczy.
- Jakiś problem ~?


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#14 2013-01-28 21:07:33

BrownNeko

Gość

Re: Las

Nie mogłam znaleźć drogi do szkoły, ktoś powiedział mi w mieście że trzeba iść przez las. Zagłębiałam się coraz głębiej i głębiej, czułam coraz większy strach, aż doszłam do polany i zobaczyłam trójkę ludzi, podbiegłam do nich z westchnieniem ulgi, oni na pewno będą wiedzieć gdzie szkoła. Zdyszana stanęłam za dziewczynami, chwyciłam rudą nieśmiało za ramię
-przepraszam...gdzie jest liceum "Słodki Amoris?"

 

#15 2013-01-29 03:30:35

Hibari

Samorząd Uczniowski

10593558
Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 65
Punktów :   

Re: Las

Skoro wzbudził niechęć do siebie, plan się powiódł i nie wypadł z formy jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości. Bowiem nie należał on do takich, którzy lubią się spoufalać z kimkolwiek, nawet członków komitetu traktował jak sługusów, nie kumpli, toteż nie było szans, aby dla nich chociażby był odrobinę milszy niż dla reszty. Westchnął lekko, ciesząc się w duchu, że od razu znalazł te dziewczyny, ułatwiły mu pracę.
- Dyrektorka chce was widzieć u siebie. Sprawy wycieczki integracyjnej i te podobne pierdoły... - dobra, po wszystkim. Swoje powiedział, teraz tylko wystarczy wysłuchać kilku jęków niezadowolonych dziewic i czym prędzej olać je w poszukiwaniu swojego eldorado spokoju. On sam nie był zachwycony pomysłem tej wycieczki, dyrektorka powiedziała mu, że będzie kimś w rodzaju opiekuna, gdyż obecnie brak nauczycieli mogących pojechać na takową wycieczkę. Nie kwapiło mu się tam jechać ani trochę, z resztą nigdy nie lubił tego typu wycieczek.


http://destructivemind.files.wordpress.com/2009/08/249f3cf366a5e0_large.gif

"Get ready to fly?"

Offline

 

    TOP50 GryToplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry OnlineNajlepsze strony o Anime i Mandze w necieInternetowe gry online, gry przeglądarkowe, MMORPG, MMO, RPG online

stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com wellness wellness hotel Ciechocinek boite de Vitesse reconditionĂŠe wodomierze wrocław