#16 2013-02-09 17:22:15

BrownNeko

Gość

Re: Kawiarenka

Poszłam za Ayumi, kiwnęłam Gabrielowi i spojrzałem na nieznanego mi , zwyczajem japońskim się lekko skłoniłam
-witaj, miło poznać

 

#17 2013-02-09 20:24:22

Komoori

Gość

Re: Kawiarenka

- Cześć dziewczyny, to jest mój kumpel - odchrząknął cicho - Ourell. Ou, pozna Ayumi oraz Brown.
Uśmiechnął się wesoło i kiwnął na dziewczyny.
- Siadajcie, chyba, że nie macie na to ochoty. Zamówić wam coś? I jestem ciekawy, na jaką wycieczkę pojedziemy. A wy?
Spojrzał na małą paczkę kolegów, z którą teraz siedział, wyciągając formularz zgłoszeniowy.

 

#18 2013-02-09 20:38:53

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Kawiarenka

Spojrzał na dziewczyny przyglądając im się przez moment.
- Mnie też miło, cześć - zakłopotany napił się czekolady zasłaniając twarz naczyniem.
Po chwili zerknął na Gabriela, po czym na formularz.
- Ja tam byłbym morzem. Chociaż prawie każde miejsce jest dobre, ważne by towarzystwo było okej. I żeby był asfalt - zamyślił sie

Offline

 

#19 2013-02-09 20:49:38

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Kawiarenka

- Miło mi Ou~ - czarnowłosa usmiechneła się, a następnie usiadła.
Kiwneła przecząco głową. Jakoś nie miała ochoty na nic. Jedynie o czym teraz myslała to o swojej gitarze, no i  o swoim nowym towarzystwie. A właśnie..wycieczka ..
-  Obojętnie gdzie, byleby można spokojnie wypocząć.


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#20 2013-02-09 20:55:44

BrownNeko

Gość

Re: Kawiarenka

-Tam gdzie by było wygodne lokum- rozmarzyłam się-i Gabriel...mam na imię Neko...Brown to moje nazwisko...-odparłam- Ayumi, chcesz coś? zamówię... -zaproponowałam czarnowłosej.

 

#21 2013-02-09 21:55:14

Komoori

Gość

Re: Kawiarenka

- O, wybacz, Neko. Po prostu się pomyliłem. - Uśmiechnął się przepraszająco z tą nutą arogancji.
- Tak sądzicie? Ja osobiście, chciałbym pojechać gdzieś za morze, coś zwiedzić.
Zamyślił się na chwilę, bębniąc palcami o stół.
- Może na przykład Japonia? Albo Wielka Brytania. I Ayu.. O czym myślisz? Jesteś odrobinę nieobecna.
Upił kolejny łyk czekolady i dziabnął pączka, zlizując trochę lukru.

 

#22 2013-02-09 23:02:57

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Kawiarenka

Zerknął na Ayu na moment się zamyślając.
- Gab ma racje.. jesteś dość nieobecna
Chłopak podparł policzek dłonią i przekierował wzrok na chłopaka.
- Co do Japonii i Wielkiej Brytanii... Nie sądzę by nasza szkoła miała pieniądze na TAKĄ wycieczkę i wgl żeby dyrektorka się zgodziła, chociaż miło pomarzyć - uśmiechnął się na moment i oparł wygodnie na krześle. Spokojnie odgarnął włosy padające mu na oczy.

Offline

 

#23 2013-02-10 00:00:03

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Kawiarenka

Człowiek na chwilę o czymś pomyśli, a tu inni szybko się zorientowali. Czarnowłosa dopiero po chwili skapneła się o co biega.
-Huh ? A o niczym...ważnym.- usmiechneła się przepraszająco - Nie trzeba Neko, dzieki.
- Poza tym..znając dyrektorkę, taką wycieczke urządziłaby pewnie pod koniec roku szkolnego. Ta obecna będzie pewnie gdzieś we Francji. Japonia ? Ciekawy kraj, ale chyba bym nie skorzystała z takiej oferty.
Mówiąc to, wzruszyła jedynie ramionami.


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#24 2013-02-10 00:07:31

BrownNeko

Gość

Re: Kawiarenka

Poszłam kupiłam ciastka z czekolada i zielona herbatę, usiadłam.
-W Japonii  nie ma nic ciekawego- mruknęłam-choć...mogłabym odwiedzić znajomych-dodałam po chwili namysłu-jednak wolałabym Francie... Tata tyle mi opowiadał, z chęcią lepiej poznam ten kraj-odparłam z rozmarzeniem, po chwili mi się coś przypomniało, podałam Ayumi teczkę, w niej incognito leżało kilka zapisów na gitarę-prezencik...-dodałam z uśmiechem.

 

#25 2013-02-13 11:26:17

Komoori

Gość

Re: Kawiarenka

Przewrócił tylko oczyma i wrócił tylko do kubka.
- Hai, hai.. Zrozumiałem, nie jedziemy do Japonii. Trudno. Zawsze możemy jechać do Bordeaux. Mają tam wspaniałe widoki, no i całkiem blisko do morza.
Podrapał się lekko w policzek i odsunął od siebie pusty talerzyk, oblizując wargi.

 

#26 2013-02-13 15:27:41

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Kawiarenka

Wpatrywał się bez słowa w chłopaka, jednak gdy ten sie oblizał w końcu odwrócił wzrok.
Spojrzał na pusty kubek i wstał.
- Ja już pójdę - uśmiechnął się odnosząc kubek do okienka na naczynia.
- Miło się gadało i ten.. sądzę, że wycieczka będzie udana - podrapał się w tył głowy dalej się uśmiechając
- to cześć! - rzucił i wyszedł prędko z kawiarenki

[z/t]

Offline

 

#27 2013-02-13 15:34:08

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Kawiarenka

- Ale kto wie...może kiedyś Dyrektorka zorganizuje taką wycieczkę. - powiedziała
Bordeaux ? "Chyba o tym nie słyszałam.." pomyślała.
- A na tym formularzu nie pisze czasem dokąd jedziemy ? - zazwyczaj o miejscu wycieczki wspominano już na samej kartce zgłoszeniowej
Spojrzała na Ourella, następnie uśmiechneła się.
- Do zobaczenia Ou~


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#28 2013-02-14 00:36:22

BrownNeko

Gość

Re: Kawiarenka

Pomachałam za oddalającym się chłopakiem, wyciągnęłam swój formularz, zaczęłam go przeglądać
-hm....nic nie ma... jest tylko data wycieczki i info że wszystkie pozostałe informacje zostaną przekazane na zebraniu...-mruknęłam patrząc na kartkę.

 

#29 2013-02-14 13:11:58

Komoori

Gość

Re: Kawiarenka

Spojrzał za oddalającym się chłopakiem, wodząc palcami po swoim podbródku. Po chwili na jego ustach zakwitł dość niepokojący uśmiech, w końcu swój wzrok przeniósł na dziewczyny.
- Wątpię, ta szkoła jak każda chce mieć swoje "tajemnice" - prychnął rozbawiony i rozłożył się wygodniej na krześle, składając swoje palce w piramidkę i mieszcząc je na brzuchu. Kciukami kręcił młynki patrząc na nowe znajome.
- Wiecie co? Sądzicie, że moglibyśmy zebrać całą paczkę i wybrać się, w któryś dzień, do jakiegoś fajnego klubu? Z pewnością tutaj jakiś jest. A jak nie - wzruszył lekko ramionami - to możemy zrobić domówkę u mnie. Zawsze to jakaś rozrywka przed nudnym początkiem roku.
Uśmiechnął się weselej i spojrzał na pusty talerzyk.
- Muszę się zaraz zbierać, mam dodatkowe zajęcia. Dostanę wasze numery? - Wyciągnął telefon zgrabnym ruchem i lekko nim zamachał.

 

#30 2013-02-14 20:11:54

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Kawiarenka

- Zapewne masz rację. - pokiwała wolno głową.
Ale przecież szkoła mogłaby czasem zmienić swoje zasady i co nieco powiadomić swoich kochanych uczniów. "Trzeba będzie to kiedyś zmienić." przemkneło jej przez myśl. Słysząc pomysł chłopaka, spojrzała na niego badawczo, a potem wzruszyła ramionami.
- Pewnie, że tak. Raczej we Francji jest wiele klubów, w których można się zabawić~
Wyjeła z torebki telefon. "Też niedługo będe musiała iść.." pomyslała, widząc aktualną godzine. Poszukała swojego numeru w kontaktach, a następnie podsuneła komórkę blondynowi.
- Proszę~


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

    TOP50 GryToplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry OnlineNajlepsze strony o Anime i Mandze w necieInternetowe gry online, gry przeglądarkowe, MMORPG, MMO, RPG online

stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotele Newport worldhotels wellness wellness hotel Ciechocinek boite de Vitesse reconditionĂŠe wodomierze wrocław