#1 2013-05-08 22:55:46

 Emi

Uczennica

Zarejestrowany: 2013-05-08
Posty: 108
Punktów :   

Emi Mayoi

Imię i nazwisko:Emi Mayoi
Wiek:16
Orientacja:Hetero(Chyba nie wiem jeszcze xD)
Wygląd:Jestem wysoką,szczupłą dziewczyną.Posiadam pudrowo-różowe włosów.Na wielkie granatowo-niebieskie oczy opada grzywka.Ubrana jestem w białą koszulkę i czarne rurki.Urozmaiceniem mojego stroju są wielkie,białe słuchawki bez których nigdzie nie wychodzę.Zazwyczaj na nogi zakładam czarne adidasy na koturnie.Na paznokciach zazwyczaj widnieje czarny lakier do paznokci.
Charakter:Niektórzy uważąją mnie za osobę zamkniętą w sobie oraz nieśmiałą ponieważ tak wyglądam, ale jest to nie prawda.Jestem pełną energii dziewczyną.Miewam szalone pomysły i jestem nie przewidywalna.Czasami mam doła i wtedy jestem nie miła ,a nawet chamska.Staram się być szczera chyba,że nie chcę kogoś urazić.Czasami jestem spokojna a czasami skaczę po stołach i szaleje.Jeżeli nie zgadzam się z kimś(zazwyczaj z nauczycielem) wykłucam się ile mogę.Kocham
Historia postaci:Pochodzę z Włoch.Dopóki miałam blisko do szkoły mieszkałam razem z rodzicami w całkiem dużym domu z wielką ilością okien.Nigdy mi niczego nie brakowała chociaż nie mogę powiedzieć że byłam bogata.Moi rodzice mieli własną restauracje do której przychodziłam zawsze po szkole.Podawano w niej najlepszą pizze w mieście oraz przepyszne makarony.w wieku 15 lat przyjechałam do nowej szkoły i zamieszkałam  na pobliskim osiedlu.Po tacie odziedziczyłam talent kucharski,a po mamie talent plastyczny.
Znak rozpoznawczy:Wielkie białe słuchawki.
Uwagi:Boję się ciemności i kocham gry komputerowe oraz Dubstep.

Ostatnio edytowany przez Emi98xD (2013-05-11 13:40:50)

Offline

 

#2 2013-05-09 14:55:37

Dyrektorka

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 279
Punktów :   

Re: Emi Mayoi

Akceptuje~
Klasa B wita~

Offline

 

    TOP50 GryToplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry OnlineNajlepsze strony o Anime i Mandze w necieInternetowe gry online, gry przeglądarkowe, MMORPG, MMO, RPG online

stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Ξενοδοχεία Hage Ciechocinek wellness Cennik Pozycjonowanie Google Ads BoĂŽtes de vitesses manuelles Lancia