#1 2013-04-14 17:31:04

 lilian

Uczennica

45553753
Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 192
Punktów :   
Imię i nazwisko: Lilian Blacke
Wiek: 18 lat
Orientacja: Biseksualna

lilian

Imię: Nie rozumiem, dlaczego wypytujesz mnie o takie rzeczy. Eh...dobrze, powiem Ci. Na imię mi Lilian.

Nazwisko: Ach...mojego nazwiska też potrzebujesz? Blacke.

Wiek: Mama Cię nie nauczyła, że dziewczyn się o wiek nie pyta? Mam osiemnaście lat.

Orientacja: Jeśli powiem Ci, że Bi, to będziesz zadowolona?

Wygląd: Chyba jesteś ślepa, jeśli tego nie widzisz...jestem dość wysoką dziewczyną, ponieważ liczę sobie sto osiemdziesiąt trzy centymetry wzrostu. Moja skóra jest trochę blada, przez co większość osób uważa, iż jestem chora, jednak to nie prawda. Po prostu taki mam kolor. Mam karmelowe tęczówki i długie włosy sięgające mi do połowy pleców w kolorze rudym. Lubię chodzić w swetrach, bluzach i spodniach, jednak czasami zdarzy mi się założyć spódnicę, lub sukienkę. Bardziej przepadam za butami na płaskiej podeszwie, jednak nie mam nic do obcasów.

Charakter: Nienawidzę, jak ktoś obgaduje mnie za moimi plecami, lub patrzy na innych z wyższością. Można powiedzieć, że jestem osobą z lekka roztrzepaną i potrzebuję kilku sekund, aby wiedzieć w jakiej znalazłam się sytuacji. Nie lubię, jak silniejsi znęcają się nad słabszymi, ponieważ wiem, że to uczucie towarzyszące prześladowanemu w ogóle się nie podoba. Pomimo, iż nie toleruję kłamstwa, samej zdarzało mi się nie raz skłamać, jednak to uczucie winy brało nade mną górę i prędzej, czy później przyznawałam, iż okłamałam daną osobę.

Historia: Mieszkałam wraz z rodzicami  i starszym bratem w małym miasteczku nieopodal Londynu. Miałam własną grupę rockową, w której liderem był mój najlepszy przyjaciel. Ja grałam na gitarze elektrycznej, która nadal jest w moim pokoju. Pomimo, iż graliśmy ponad dwa lata, grupa rozpadła się, ponieważ perkusista miał wypadek, przez który nie mógł już grać na perkusji, a Dake nie chciał szukać nowego członka, ponieważ uważał, że to już nie będzie to samo. Kilka tygodni później rozwiedli się moi rodzice z przyczyn finansowych, dlatego przeprowadziliśmy się wraz z mamą do Francji, gdzie mieszkamy do tej pory. Moja rodzicielka zapisała mnie do liceum Słodki Amoris, gdzie aktualnie uczęszczam na zajęcia.

Znak rozpoznawczy: Oczywiście gitara,  jakże by inaczej. Chociaż jej wiśniowe włosy również.

Uwagi: Nie ma. Jak na razie.

Ostatnio edytowany przez lilian (2014-02-04 19:37:36)

Offline

 

#2 2013-04-14 17:36:19

Dyrektorka

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 279
Punktów :   

Re: lilian

Akceptuje. Miłej gry~

Offline

 

    TOP50 GryToplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry OnlineNajlepsze strony o Anime i Mandze w necieInternetowe gry online, gry przeglądarkowe, MMORPG, MMO, RPG online

stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
legal compliance zrodlo wellness wellness hotel Ciechocinek boite de Vitesse reconditionĂŠe wodomierze wrocław