#1 2014-05-08 20:09:01

Schmidt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-08
Posty: 2
Punktów :   

Raymond Schmidt

Imię i nazwisko*:
Raymond Schmidt
Wiek:
18
Orientacja:
Heteroseksualna
Wygląd:
Raymond jest młodzianem wysokim, mierzy niewiele mniej od  dwóch metrów i jest w miarę dobrze umięśnionym, obdarzony dość nieprzeciętną urodą.  Na jego twarzy nieodłączny jest lekki uśmiech,  który ma często niezależnie od nastroju. Czymś, po czym można poznać jego nastrój są oczy. Błyszczące, szare oczy są dość duże i spokojne. Włosy natomiast zaczesane do przodu są zadbane, w kolorze pośrednim między czernią a bielą. Raymond jest o bladej cerze, można rzec nawet że niezdrowej. Jest przystojnym młodzieńcem, zwraca uwagę dziewcząt jak i w kraju jego ojca, Niemca jak i jego matki, Francuzki.  Chodzi wyprostowany i w dumny sposób, z uniesioną głową. W jego ubraniu normą jest dżinsowa kurtka, spodnie też dżinsowe, czarne adidasy i nieodłączny zegarek że Szwajcarii. Na specjalne okazje ubiera się w czarny garnitur z czerwonym krawatem.
Charakter:
O Raymondzie można sporo mówić, na prawdę. Niewątpliwie Raymond jest przywiązany do kraju swojego ojca, i mimo iż jest trochę przywiązany do Paryża, często wzdycha za wspomnieniami z wizyt do Berlina. Oprócz niewątpliwego patriotyzmu, Raymond jest wzorem opanowania i  spokoju. Zdaje się nigdy nie wyprowadzać z równowagi. Schmidt jest też niewątpliwie odważny, ale właśnie... Czasem ta odwaga z głupoty wynika. Młody Schmidt jednak jest niewątpliwie inteligentny,  Umie być bardzo przekonujący gdy chce, i niewątpliwie czarujący. Ale warto teraz przejść do wad. Między innymi, z powodu nazistowskiej krwi czasem zachowuje się jak taki "nazista". Mimo iż stara się to w sobie tępić, nie zawsze mu się to udaje.  Gdy jest zakochany znacznie lepiej tępi złą krew. Niestety, prawdziwej miłośći jeszcze nie zaznał, ale  w sumie jak wiele młodych.
Historia postaci*:
Schmidt urodził się w Paryżu, pewnego dość jasnego jesiennego dnia. Jego ojcem był Heinrich Schmidt, a jego matką Jacqueline Amoreux. Tak właściwie urodził się przed ślubem rodziców, ale to zdarzenie nie odegrało większej roli w jego życiu. Mimo wszystko, jego ojciec zaszczepił w nim silne poczucie bycia Niemcem. Ojciec miał z nim sporo kontaktów mimo pracy, ale miał z nim świetny kontakt przez co młodzian rozwinął silny niemiecki akcent i umie niemiecki tak jak francuski. Jego dzieciństwo, i dojrzewanie dobrze się rozwijało. Z niektórych przedmiotów nie miał super ocen, ale zawsze zdawał spokojnie. Jego prywatne życie było raczej normalne, więc Schmidt nie jest święty, co jednak można uznać za oczywiste bo nikt nie jest. Do Amoris poszedł z czystego przypadku, ale nie żałuje tej decyzji... Jak na razie, a jak potoczy się dalej jego życie?To nie wiadomo,  czas to napisze.
Dodatkowe:
- Mimo niemieckiej krwi lubi spać do późna, choć nie ma też problemów ze wstawaniem wcześnie.
- Ojciec zaszczepił mu nienawiść do Rosjan.
- Świetnie pływa i doskonale zna boks amerykański, który łącząc z podstawową znajomością karate stworzył unikalny styl walki wręcz.

Offline

 

#2 2014-05-11 22:06:47

Dyrektorka

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 279
Punktów :   

Re: Raymond Schmidt

Proszę, przeczytaj regulamin. Wtedy zaakceptuje KP. ^ ^

Offline

 

    TOP50 GryToplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry OnlineNajlepsze strony o Anime i Mandze w necieInternetowe gry online, gry przeglądarkowe, MMORPG, MMO, RPG online

stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slodkiflirtrpg.pun.pl www.noclegi-krakow.org.pl projekty wolne apartamenty Jastrzębia Góra