#1 2012-11-03 14:51:57

Dyrektorka

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 279
Punktów :   

Park

Zadbany park, przez który uczniowie często chodzą do szkoły.
Często można spotkać tutaj również miłego mężczyznę sprzedającego watę cukrową.

Offline

 

#2 2013-01-29 19:20:00

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Park

Z słuchawkami na uszach przechadzał się po parku bez najmniejszego celu.
Słuchanie muzyki i spacerowanie było dla niego przyjemne, no i pomagało zebrać myśli.
- Nah chamstwo... - mruknął gdy telefon mu się zawiesił. Usiadł na ławce obserwując przez chwile ludzi.
- Naprawdę... już nudniej być nie mogło

Offline

 

#3 2013-01-29 19:44:53

Komoori

Gość

Re: Park

Po szkole poszedł przejechać się do parku na desce. Zatrzymał się nie daleko chłopaka, który siedział na ławce. Chyba kojarzył go ze szkoły, przynajmniej taką miał nadzieję. Z jego pamięcią bywa po prostu różnie.
- Siema, coś nie tak? Nie radzę walić telefonem w ziemie, by go odblokować. Chodzisz do Amorisa, prawda?
Oparł nogę o deskę, przeczesując odruchowo blond grzywę.

 

#4 2013-01-29 19:52:12

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Park

Momentalnie podniósł wzrok i zsunął słuchawki na szyje.
- A.. no siema - powiedział z lekką niepewnością, zastanawiając się kim jest chłopak przed nim.
- Nah.. ta. Sądząc po Twym pytaniu Ty pewnie tez? - spojrzał w zastanowieniu na deskę rozmówcy i z powrotem na jego twarz.
- I nic sie nie stało, świat jest zwyczajnie przeciwko mnie. Ale przecież nie bede przez to latał jak dzika kuna w agreście - wyszczerzył sie jak głupi

Offline

 

#5 2013-01-29 20:01:44

Komoori

Gość

Re: Park

Zaśmiał się cicho i kiwnął lekko głową.
- Oui, wiesz jak to jest - nowe znajomości i te sprawy, żeby było z kim pogadać i kogo powkurzać.
Opadł obok niego na ławkę i wyciągnął dłoń w jego stronę.
- Daj to spróbuję ci go naprawić. Nie martw się - uniósł ręce do góry w obronnym geście. - Nie mam zamiaru go ukraść, mam swój.
Obdarzył go wesołym uśmiechem.
- Wiem, że może wyglądam jak typowy licealny złodziej, ale mam naprawdę dobre serduszko (xD).

 

#6 2013-01-29 20:07:35

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Park

- Nowe znajomości.. taaa - zamyślił się na moment patrząc na jego wyciągniętą ręke
- Nie wyglądasz jak złodziej, nie mniej jednak jesteś dziwny - skomentował krótko patrząc na chłopaka. Przygryzł nieco wargę bawiąc się kolczykiem i westchnął po chwili podając mu swój telefon.
Uśmiechnął się w rozbawieniu
- tak mi się wydaje, że wystarczy wyjąc baterie, ale jeżeli masz zamiar użyć jakiejś innej sztuczki to ja chętnie popatrze

Offline

 

#7 2013-01-29 20:13:10

Komoori

Gość

Re: Park

Wzruszył lekko ramionami, zakładając włosy za ucho.
- Dużo osób mi mówiło, że jestem dziwny. Przestałem się więc tym już przejmować, przywykłem. Poza tym.. Co w tym dziwnego? Nie będę latał z tobą do kibla, by upudrować nosek, jak to mają dziewczyny w zwyczaju, ale zawsze możemy coś zrobić ciekawego razem. Sądząc po twoim stroju słuchasz czegoś mocniejszego, nie? Za niedługo w mieście ma być jakiś koncert, możemy wyrwać jakieś dziewczyny i się na niego udać.
Powiedział z uśmiechem na wargach, jednocześnie klikając coś na komórce chłopaka. Po chwili oddał mu go, znowu sprawnego.
- Jakbyś wyciągnął baterię, prawdopodobnie zaczęłaby ci nawalać karta pamięci. To jest technologia, nie NOKIA. - uśmiechnął się połową ust.
- Tak w ogóle: Gabriel de Anthuan jestem. Ale możesz mi mówić po prostu Gab.
Wyciągnął dłoń w jego stronę.

 

#8 2013-01-29 21:01:12

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Park

- Dziwne jest nie to, że do mnie zagadałeś czy coś. Tylko to, że zaoferowałeś bezinteresowną pomoc. Bo była bezinteresowna, prawda? - wziął od niego telefon i w natychmiastowym tempie napisał smsa.
- Dzięki - uśmiechnął się po chwili patrząc znów na rozmówce. Nastąpiła chwila ciszy.
- A! No tak, tak. Miło mi. Ourell Jerys! - wykrzyknął niekontrolowanie i uścisnął mu dłoń szczerząc się szeroko.
- Swoją drogą... koncert mówisz? Wyrwać dziewczyny.. hmm w sumie wyglądasz nieco na playboya - zaśmiał się

Ostatnio edytowany przez Ourell (2013-01-29 21:53:48)

Offline

 

#9 2013-01-29 22:13:08

Komoori

Gość

Re: Park

- Jak na razie, jest ona bezinteresowna, ale  w przyszłości, cóż, kto wie.
Puścił mu oko i rozwalił się wygodnie na ławce, zakładając ręce za głowę. Po tym niekontrolowanym ataku ze strony chłopaka, uścisnął mu również dłoń.
- Ja playboyem? Daj spokój. Lubię po prostu się dobrze bawić i spotykać nowych ludzi. Już to chyba mówiłem. - Puścił mu oczko.
- Poza tym, lepiej zarywać do dziewczyn niż chłopaków. - wywalił język w stronę Ourella.

 

#10 2013-01-29 22:22:03

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Park

- Jeżeli nie przestaniesz puszczać mi oka zacznę myśleć inaczej - odpowiedział z całkowitą powagą.
Wbił w niego wzrok jakby starał się zapamiętać każdy szczegół i po chwili odwrócił leniwie wzrok.
- No i to co powiedziałeś mogło mnie urazić. Powinieneś bardziej uważać na słowa. Ludzie doprawdy są kłopotliwi - westchnął podnosząc głowę i wbijając wzrok w niebo

Offline

 

#11 2013-01-29 22:36:11

Komoori

Gość

Re: Park

Przewrócił lekko oczyma i pokręcił głowa na boki.
- Je suis desole, nie chciałem cię urazić. Bynajmniej nie mam nic do żadnej orientacji oraz do ludzi, dopóki nie zaczynają mnie drażnić.
Zamyślił się na chwilę, lekko stukając palcami o oparcie ławki.
- Wiesz, sądzę, że gdyby wszyscy byli idealni i bezproblemowi, to byłoby.. cóż.. dosyć nudno. - wzruszył lekko ramionami.
- Ale takie jest tylko moje skromne zdanie.

 

#12 2013-01-29 22:41:30

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Park

- Nie powiedziałem, że mnie uraziłeś - uśmiechnął się - ale mogłeś to przypadkiem zrobić.
Westchnął i zamilkł pisząc znów smsa. Spojrzał na niego po chwili i znów w telefon.
- Nie wymagam od nikogo by był idealny. Takich ludzi nie ma, nie było i nie będzie. Ale mogliby być mniej kłopotliwi. To nie tak dużo...
Zerknął dekorolkę chłopaka i zastanowił się chwile
- Pożyczysz na moment? - zwrócił się do niego lekko uśmiechnięty

Offline

 

#13 2013-01-29 23:48:28

Komoori

Gość

Re: Park

- Często moje słowa są niezrozumiałe przez innych, więc przywykłem również do poobrażanych na mnie istoto wokół.
Przechylił głowę na bok i przesunął sobie dłonią po szczęce.
- A na co Ci moja deska? Ale spoko, nie krępuj się. Bierz i próbuj jeśli masz ochotę.
Uniósł delikatnie kąciki ust do góry.

 

#14 2013-01-29 23:56:01

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Park

- Więc chyba powinieneś popracować nad lepszą komunikacją czy coś... - podrapał się po głowie rozglądając się jakby czegoś szukał.
- Na co mi ? Zapewne chce ją zaciągnąć w krzaki i robić z nią nie cenzuralne rzeczy - uśmiechnął się i wstał. Chwycił za deskę i postawił ją na ziemi. Po chwili zaczął na niej jeździć w jedną i drugą stronę nieco sie rozpędzając.
Wykonał spokojnie backside i zatrzymał się.
- Nah jaki przyjemny wiaterek

Offline

 

#15 2013-01-30 16:42:03

Komoori

Gość

Re: Park

Uniósł kąciki ust do góry, widząc co robi. Cóż, może wpadł w końcu na osoba, która ma jakiekolwiek pojęcie o desce.
- O moją komunikację się nie martw. Jest naprawdę dobra, przynajmniej nigdy nie narzekałem na złe kontakty międzyludzkie.
Prychnął cicho i podniósł się do góry, dłonie włożył do kieszeni skórzanych spodni, przy których zabrzęczały łańcuszki od nagłego ruchu.
- Ale to co sądzisz o tym pomyśle z koncertem?

 

    TOP50 GryToplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry OnlineNajlepsze strony o Anime i Mandze w necieInternetowe gry online, gry przeglądarkowe, MMORPG, MMO, RPG online

stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
OтeНи Албания wellness wellness hotel Ciechocinek boite de Vitesse reconditionĂŠe wodomierze wrocław