#1 2012-11-03 15:08:43

Dyrektorka

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 279
Punktów :   

Kawiarenka

Idealne miejsce na randkę, jak również na spotkania z przyjaciółmi. Można tu zamówić ciepłe napoje,różne dania , etc.

Offline

 

#2 2013-02-04 16:51:48

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Kawiarenka

Szedł wolnym krokiem, aż zatrzymał się pod kawiarenką
- To nie fer... naprawdę chciałem się przejechać - westchnął drapiąc się w tył głowy i wspominając sytuacje w parku. Obrócił się za siebie, jednak zdziwił się nie widząc białowłosego chłopaka.
- Howaito? Nah, szedłem za szybko?
Chłopak oparł się o murek kawiarenki i czekał cierpliwie. Wyciągnął z kieszeni telefon i zaczął pisać smsa.

Offline

 

#3 2013-02-04 22:37:18

 Howaito

Asystent nauczyciela

43072426
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 413
Punktów :   
WWW

Re: Kawiarenka

Bialowłosy nie spiesznym krokiem szedł za nowo poznanym kolegą. Jego oczy bacznie penetrowały niebo. Na bladej twarzczce malowało się głębokie zamyślenie. W końcu,po dość długiej chwili dotarł on do kawiarenki.
- Yyy tego .... przepraszzam, że musiałeś czekać- rzekł skruszonym głosem.

Offline

 

#4 2013-02-04 22:45:04

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Kawiarenka

Chłopak oderwał wzrok od telefonu i przekierował go na chłopaka. Schował komórkę do kieszeni i przeczesał dłonią swoje rozchodzące się na wszystkie strony włosy. Podszedł do niego z uśmiechem.
- W porządku. Ciesze sie, że już jesteś. Wchodzimy do środka? - kiwnął głową na wejście

Offline

 

#5 2013-02-07 01:16:41

 Howaito

Asystent nauczyciela

43072426
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 413
Punktów :   
WWW

Re: Kawiarenka

- yy tak pewnie.- powiedział ruszając

do drzwi. Lekko nacisnął na klamkę, jednak ta nie puściła. Ponowił tą czynność z większa siła. Tym razem zamek odskoczył pozwalając otworzyć drzwi. Chłopak niepewnym krokiem wlazł do środka. Nagle kieszeń zawibrowala mu. Szybkim ruchem wyjoł telefon z kieszeni. Ujrzał na wyświetlaczu napis Anabell. Oświecony speszył się. Zetkną  Ourella i przełknął ślinę zastanawiając się co powinien zrobić. Anabell przestała dzwonić. Howaito obrócił się na piecie.
- Muszę już iść. wruce do ciebie po spotkaniu z Anabell.- wyjaśnił ruszajac bardzo spiesznym krokiem. Gdy znikną z oczu Ou puścił się biegiem.
Zt

Ostatnio edytowany przez Howaito (2013-02-07 01:32:26)

Offline

 

#6 2013-02-07 17:03:35

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Kawiarenka

- No serio? - podrapał się po głowie wkładając ręce do kieszeni.
- Wszyscy mnie zostawiają - westchnął głośno i wszedł do kawiarenki.
Podszedł do niewielkiej lady i zamówił sobie gorącą czekoladę. Zrezygnowany usiadł przy małym stoliku i czekał spokojnie na swoje zamówienie. Kiedy w końcu kobieta przyniosła mu to na co czekał zaczął bez żadnego celu, ze smutkiem i niechęcią mieszać łyżeczką czekoladę.
- Beznadzieja - przerwał w końcu i spojrzał na zewnątrz przez okno.

Offline

 

#7 2013-02-08 17:49:32

Komoori

Gość

Re: Kawiarenka

Odetchnął głośno, pchając drzwi kawiarenki. Nareszcie! Chwalmy Pana, w końcu dziewczyny uznały, że on w sumie nie jest potrzebny i może pójść pierwszy, by zająć jakiś stolik. Od tych wszystkich określeń i kolorowych ciuszków, zaczęło mu się mieszać w głowie. Choć dział ze stanikami był fajny, uśmiechnął się rozbawiony.
Wchodząc wyciągnął ze swojej torby portfel w czarno-fioletową kratę i ruszył w stronę wolnego stolika, kiedy nagle zobaczył kątem oka Ou. Uśmiechnął się i podszedł do niego, zagarniając jedno z krzeseł dla siebie.
- Cześć, młody. Co tak tu sam smęcisz, przy tej czekoladzie? Gdzie masz Howaito? A, zaraz przylecą dziewczyny, więc się szykuj. - Pokiwał głową na boki z wesołym uśmiechem i się przeciągnął.
- Poczekaj chwilę, zajmuj dalej stolik, a ja pójdę zamówić sobie coś dobrego. - Puścił mu oczko, wstał i podszedł do lady, podzwaniając tym całym cholerstwem, które miał na sobie.

 

#8 2013-02-08 18:03:44

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Kawiarenka

Westchnął słysząc to, że jego spokój zostanie zaraz zachwiana. Co prawda nie lubił przebywać zbytnio sam, ale nie lubił też tłumów. Ponadto kiepsko radził sobie w otoczeniu dziewczyn.
Zamieszał po raz kolejny łyżeczką w czekoladzie i podparł głowę ręką.
- I że niby kto się pozwoli Ci dosiąść? - spytał po cichu niby sam siebie jednak kierując pytanie do Gabriela. Zerknął na niego gdy ten stanął przy ladzie. Po chwili odwrócił wzrok patrząc znów przez okno i upił łyka czekolady.

Offline

 

#9 2013-02-08 18:25:22

Komoori

Gość

Re: Kawiarenka

- Aww, ciepłe pączki jagodowo-karmelowe i czekolada. Nagle życie staje się piękniejsze. - Zaśmiał się i wrócił z wymienionymi rzeczami do stolika. Zamieszał sobie łyżeczką w czekoladzie i ją oblizał patrząc na niego.
- Cóż - odłożył ją - co do twojego pytania, stwierdzenia, nie wiem co to było: jeśli nas nie chcesz przy tym stoliku, mogę znaleźć inny. Przecież nie będę się narzucać.
Wzruszył lekko ramionami z lekkim uśmiechem, a potem wgryzł się w pączka, oblizując usta.

 

#10 2013-02-08 18:55:01

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Kawiarenka

- Masz za dobry słuch - mruknął dalej patrząc przez okno - i smacznego.
Skierował swój wzrok na chłopaka dokładnie patrząc co ten robi.
- To było żartobliwie, sądzisz, że chce tu sobie siedzieć niczym forever alone? Bingo! To moje marzenie Chłopak wymusił uśmiech i spojrzał po raz kolejny przez okno jakby czegoś szukał.
- Ile ich przyjdzie? Może i jestem towarzyski... ale to dziewczyny - mruknął cicho

Offline

 

#11 2013-02-08 21:47:40

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Kawiarenka

Stanęła przy drzwiach kawiarenki, po czym je lekko pchnęła by wejść. Długo nie musiały iść tutaj, bowiem miejsce znajdowało się niedaleko centrum handlowego. Pierwsze co zrobiła to przyjrzała uważnie się miejscu. Po pierwsze dlatego, że chciała znaleźć Gabriela , a po drugie była to dla niej czysta ciekawość, sprawdzić kto się znajduje tutaj. Ayumi wyjęła z torebki telefon, by sprawdzić godzinę. "Niedługo będę musiała iść odebrać gitarę..." pomyślała , a następnie schowała komórkę.


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

#12 2013-02-08 21:53:04

BrownNeko

Gość

Re: Kawiarenka

Poszłam za czarnowłosą, z ciekawością poznawałam nowe trasy i miejsca. W kawiarni pachniało pięknie, aż mi ślinka pociekła, stanęłam obok Ayumi
-tam są-wskazałam stolik niedaleko okna.

 

#13 2013-02-09 15:44:45

Komoori

Gość

Re: Kawiarenka

- Oczywiście, że mam: jakby ktoś pytał, mój ród wywodzi się od nietoperzy, nie małp.
Zaśmiał się wesoło i zamoczył usta w czekoladzie. Na dźwięk dzwoneczka oznajmiającego przyjście kogo do kawiarenki, odwrócił się odruchowo. Widząc Ayu kąciki jego ust uniosły się jeszcze wyżej. Zamachał dłonią w stronę dziewczyn, by zwrócić na siebie ich uwagę.
- Jak widać - dwie - rzucił wesoło do chłopaka, podpierając z powrotem policzek na dłoni.

 

#14 2013-02-09 16:16:57

 Ourell

Moderator

46149289
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 1286
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ourell Jerys
Wiek: 19
Orientacja: Biseksualny
Miejsce: Mieszkanie Tsukiego
KP: http://tiny.pl/q2c3t

Re: Kawiarenka

Zerknął na dziewczyny wchodzące do kawiarenki i odwrócił wzrok.
- Widze - napił się czekolady nerwowo podrygując nogą pod stolikiem.
Po chwili znów spojrzał na dwie przybyłe osoby jakby intensywnie o czymś myślał.

Offline

 

#15 2013-02-09 17:15:14

Ayumi

Uczennica

12698299
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 307
Punktów :   
Imię i nazwisko: Ayumi Himemiya
Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Miejsce: Kawiarenka
KP: http://tnij.org/kp-ayu

Re: Kawiarenka

- Huh, ano racja. - Ayumi rzuciła jeszcze okiem na całe pomieszczenie. Widząc Gabriela, ruszyła do stolika chłopaków razem z Neko.
Tak jak mówił, był z kolegą. Gdy staneła przed nimi, usmiechneła się.
- Cześć wam~!


I'll also show you a sweet dream next day...

Offline

 

    TOP50 GryToplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry OnlineNajlepsze strony o Anime i Mandze w necieInternetowe gry online, gry przeglądarkowe, MMORPG, MMO, RPG online

stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové Jímky Koryčany Ferienhaus Ostfriesenauszeit 35526 Ciechocinek wellness Cennik Pozycjonowanie Google Ads Boîtes de vitesses manuelles Lancia